HWB030S-05-R-C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWB030S-05-R-C
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 30W
Duomenų lapai: HWB030S-05-R-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 828 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
28 pcs
  • Pranešimas
HWB030S-05-R-C specifikacijos
Dalies numeris HWB030S-05-R-C Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 828 pcs Duomenų lapas HWB030S-05-R-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 5.35" L x 3.62" W x 1.38" H (136.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serija HWB
Galia (vatais) 30W Kiti vardai HWB030S-05-R-C DK
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6A
Susiję produktai
HWB030S-05-M-C
HWB030S-05-M-C
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Sandelyje: 1026 pcs
parsisiųsti: HWB030S-05-M-C.pdf
RFQ
HWB030S-05-RM
HWB030S-05-RM
Sandelyje: 1129 pcs
parsisiųsti: HWB030S-05-RM.pdf
RFQ
HWB030S-05-R
HWB030S-05-R