HWB030D-15-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWB030D-15-R-C
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Duomenų lapai: HWB030D-15-R-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 851 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
28 pcs
  • Pranešimas
HWB030D-15-R-C specifikacijos
Dalies numeris HWB030D-15-R-C Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER +/-15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 851 pcs Duomenų lapas HWB030D-15-R-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 5.35" L x 3.62" W x 1.38" H (136.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serija HWB
Galia (vatais) 30W Kiti vardai HWB030D-15-R-C DK
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.3A, 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A, 1.3A
Patvirtinimai CE, cURus, GS Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HWB030S-05-M-C
HWB030S-05-M-C
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Sandelyje: 1026 pcs
parsisiųsti: HWB030S-05-M-C.pdf
RFQ
HWB030D-15-RM
HWB030D-15-RM
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Sandelyje: 1072 pcs
parsisiųsti: HWB030D-15-RM.pdf
RFQ
HWB030D-15-R
HWB030D-15-R