HWB015S-15-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWB015S-15-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 15W
Duomenų lapai: HWB015S-15-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
56 pcs
  • Pranešimas
HWB015S-15-R specifikacijos
Dalies numeris HWB015S-15-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1276 pcs Duomenų lapas HWB015S-15-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 4.33" L x 3.62" W x 1.34" H (110.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Serija HWB
Galia (vatais) 15W Kiti vardai HWB015S-15-R DK
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 70%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A
Patvirtinimai CE, cURus, GS Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HWB015S-15-M
HWB015S-15-M
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 15W
Sandelyje: 1124 pcs
parsisiųsti: HWB015S-15-M.pdf
RFQ
HWB030D-15-M
HWB030D-15-M
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Sandelyje: 964 pcs
parsisiųsti: HWB030D-15-M.pdf
RFQ
HWB015S-15-RM
HWB015S-15-RM
Sandelyje: 1401 pcs
parsisiųsti: HWB015S-15-RM.pdf
HWB015S-15-R-C
HWB015S-15-R-C
Sandelyje: 939 pcs
parsisiųsti: HWB015S-15-R-C.pdf
HWB015S-15
HWB015S-15
parsisiųsti: HWB015S-15.pdf
HWB015S-15-RM-C
HWB015S-15-RM-C