TSW-101-23-G-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TSW-101-23-G-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSW-101-23-G-S
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN HEADER 1POS .100" SNGL GOLD
Duomenų lapai: 1.TSW-101-23-G-S.pdf2.TSW-101-23-G-S.pdf3.TSW-101-23-G-S.pdf
  • Pranešimas
TSW-101-23-G-S specifikacijos
Dalies numeris TSW-101-23-G-S Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN HEADER 1POS .100" SNGL GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5328 pcs Duomenų lapas 1.TSW-101-23-G-S.pdf2.TSW-101-23-G-S.pdf3.TSW-101-23-G-S.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija TSW Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas - Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.445" (11.30mm) Kiti vardai SAM1069-01
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 1 position
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.115" (2.92mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm)