TFML-134-02-LM-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFML-134-02-LM-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .050 SHROUDED TERMINAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TFML-134-02-LM-D specifikacijos
Dalies numeris TFML-134-02-LM-D Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 10292 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Tiger Eye™ TFML Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm)
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 68 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.220" (5.60mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 68 position 0.050" (1.27mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.134" (3.39mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -