TCSD-22-D-11.00-01-F-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-22-D-11.00-01-F-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pranešimas
TCSD-22-D-11.00-01-F-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-22-D-11.00-01-F-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7435 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 44 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.917' (279.40mm, 11.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00")
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Socket to Socket, Reversed Spalva Gray, Ribbon
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TCSD-22-D-11.00-01-R
TCSD-22-D-11.00-01-R
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Sandelyje: 6583 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TCSD-22-D-11.00-01-F
TCSD-22-D-11.00-01-F
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 8273 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TCSD-22-D-11.00-01
TCSD-22-D-11.00-01