TCSD-20-D-11.70-01-N-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-20-D-11.70-01-N-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pranešimas
TCSD-20-D-11.70-01-N-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-20-D-11.70-01-N-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6147 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.975' (297.18mm, 11.70") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.975' (297.18mm, 11.70")