TCSD-18-D-02.70-01-N-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-18-D-02.70-01-N-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TCSD-18-D-02.70-01-N-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-18-D-02.70-01-N-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7942 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 36 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.225' (68.58mm, 2.70") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 36 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.225' (68.58mm, 2.70")