TCSD-12-D-24.00-01-N-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-12-D-24.00-01-N-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TCSD-12-D-24.00-01-N-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-12-D-24.00-01-N-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7468 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 24 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 24 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 2.00' (609.60mm)