TCSD-10-D-03.30-01-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-10-D-03.30-01-N-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TCSD-10-D-03.30-01-N-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-10-D-03.30-01-N-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9301 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 20 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.275' (83.82mm, 3.30") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.275' (83.82mm, 3.30")
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Socket to Socket, Reversed Spalva Gray, Ribbon
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TCSD-10-D-03.25-01-R
TCSD-10-D-03.25-01-R
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Sandelyje: 11254 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TCSD-10-D-03.40-01
TCSD-10-D-03.40-01
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 13197 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TCSD-10-D-03.30-01-N
TCSD-10-D-03.30-01-N