TCSD-08-D-09.75-01-F-N-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-08-D-09.75-01-F-N-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TCSD-08-D-09.75-01-F-N-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-08-D-09.75-01-F-N-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12041 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 16 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.813' (247.65mm, 9.75") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.813' (247.65mm, 9.75")