TCSD-05-D-11.00-01-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-05-D-11.00-01-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TCSD-05-D-11.00-01-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-05-D-11.00-01-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11736 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.917' (279.40mm, 11.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00")