TCSD-05-D-03.60-01-F-P10-RW-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCSD-05-D-03.60-01-F-P10-RW-R
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TCSD-05-D-03.60-01-F-P10-RW-R specifikacijos
Dalies numeris TCSD-05-D-03.60-01-F-P10-RW-R Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22317 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pikis - jungtis 0.079" (2.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.300' (91.44mm, 3.60") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.300' (91.44mm, 3.60")