SSW-124-06-G-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSW-124-06-G-T
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .025 SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SSW-124-06-G-T specifikacijos
Dalies numeris SSW-124-06-G-T Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .025 SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10344 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSW
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 72 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 72 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 5.7A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.124" (3.15mm)