SSQ-150-01-G-Q
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSQ-150-01-G-Q
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SSQ-150-01-G-Q specifikacijos
Dalies numeris SSQ-150-01-G-Q Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9430 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 550VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSQ
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pakrautų pozicijų skaičius 100
Pozicijų skaičius 150 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 150 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 6.3A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm)