SSQ-104-01-T-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSQ-104-01-T-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSQ-104-01-T-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT .100" 8POS DUAL TIN
Duomenų lapai: 1.SSQ-104-01-T-D.pdf2.SSQ-104-01-T-D.pdf3.SSQ-104-01-T-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SSQ-104-01-T-D specifikacijos
Dalies numeris SSQ-104-01-T-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT .100" 8POS DUAL TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77118 pcs Duomenų lapas 1.SSQ-104-01-T-D.pdf2.SSQ-104-01-T-D.pdf3.SSQ-104-01-T-D.pdf
Įtampos įvertinimas 550VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSQ
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai SAM1183-04
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Dabartinis įvertinimas 6.3A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm)