SSM-117-L-DV-034
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSM-117-L-DV-034
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .025 SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SSM-117-L-DV-034 specifikacijos
Dalies numeris SSM-117-L-DV-034 Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .025 SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15101 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 405VAC, 572VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSM
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius 33
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.290" (7.37mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 34 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount Dabartinis įvertinimas 5.2A per Contact
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Susisiekite su Finish - paštu Tin Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Pass Through Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SSM-117-L-DV
SSM-117-L-DV
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: CONN RCPT .100" 34POS DUAL VERT