SSM-112-S-DV-LC-024
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSM-112-S-DV-LC-024
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .025 SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SSM-112-S-DV-LC-024 specifikacijos
Dalies numeris SSM-112-S-DV-LC-024 Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .025 SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13513 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 405VAC, 572VDC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSM
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius 23
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.290" (7.37mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 24 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount Dabartinis įvertinimas 5.2A per Contact