SFMC-127-T2-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFMC-127-T2-F-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .050'' X .050 CUTTABLE SOCKET ST
Duomenų lapai: 1.SFMC-127-T2-F-D.pdf2.SFMC-127-T2-F-D.pdf3.SFMC-127-T2-F-D.pdf4.SFMC-127-T2-F-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SFMC-127-T2-F-D specifikacijos
Dalies numeris SFMC-127-T2-F-D Gamintojas Samtec, Inc.
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SFMC
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 54 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.185" (4.70mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 54 Position Receptacle Connector Surface Mount Dabartinis įvertinimas 2.9A per Contact