SFM-127-L2-LM-D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFM-127-L2-LM-D
  • Pranešimas
SFM-127-L2-LM-D specifikacijos
Dalies numeris SFM-127-L2-LM-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .050'' X .050 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13088 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SFM
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 54 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.185" (4.70mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 54 Position Receptacle Connector Surface Mount Dabartinis įvertinimas 3.2A per Contact