SFM-127-01-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFM-127-01-F-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .050'' X .050
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SFM-127-01-F-D specifikacijos
Dalies numeris SFM-127-01-F-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .050'' X .050 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20119 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SFM
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 54 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 6.02mm, 6.17mm, 7.80mm, 7.95mm, 9.58mm, 9.73mm, 11.48mm, 11.63mm
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.180" (4.57mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 54 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 3.2A per Contact
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.120" (3.05mm)