RF179-72SP2-SING-0140
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RF179-72SP2-SING-0140
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CBL ASSY MCX RG179 5.512"
Duomenų lapai: RF179-72SP2-SING-0140.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RF179-72SP2-SING-0140 specifikacijos
Dalies numeris RF179-72SP2-SING-0140 Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CBL ASSY MCX RG179 5.512" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8101 pcs Duomenų lapas RF179-72SP2-SING-0140.pdf
Stilius MCX to Cable Serija TRUE75™ RF179
Darbinė temperatūra -55°C ~ 165°C Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 5.512" (140.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 75 Ohms Lytis Male to Cable
Dažnumas - maks 4GHz funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial MCX to Cable Male to Cable RG-179 5.512" (140.00mm) Spalva Amber