QSS-025-01-H-D-LS2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QSS-025-01-H-D-LS2
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
QSS-025-01-H-D-LS2 specifikacijos
Dalies numeris QSS-025-01-H-D-LS2 Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 10569 pcs Duomenų lapas
Serija Q Strip® QSS Pikis 0.025" (0.64mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Surface Mount
Mating Stacking Heights 5mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.143" (3.63mm)
funkcijos Ground Bus (Plane), Mating Flange Išsamus aprašymas 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold