QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
QMS-032-01-SL-D-DP-RA specifikacijos
Dalies numeris QMS-032-01-SL-D-DP-RA Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 7375 pcs Duomenų lapas
Serija Power Q2™ QMS Pikis 0.025" (0.64mm)
Pakuotė Tray Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 64 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.320" (8.12mm)
funkcijos Ground Bus (Plane) Išsamus aprašymas 64 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount, Right Angle; Through Hole Gold