MMS-115-01-LM-SV
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMS-115-01-LM-SV
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MMS-115-01-LM-SV specifikacijos
Dalies numeris MMS-115-01-LM-SV Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 22595 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija MMS
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Izoliacijos aukštis 0.175" (4.45mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 15 Position Receptacle Connector Through Hole
Dabartinis įvertinimas 3.9A per Contact Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.115" (2.92mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -