IPD1-10-S-K-M
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
IPD1-10-S-K-M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPD1-10-S-K-M
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas MINI-POWER CONNECTOR
Duomenų lapai: 1.IPD1-10-S-K-M.pdf2.IPD1-10-S-K-M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IPD1-10-S-K-M specifikacijos
Dalies numeris IPD1-10-S-K-M Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 44048 pcs Duomenų lapas 1.IPD1-10-S-K-M.pdf2.IPD1-10-S-K-M.pdf
Serija Mini Mate® IPD1 Eilučių tarpas -
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)