IDSS-16-D-06.00
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDSS-16-D-06.00
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
Duomenų lapai: 1.IDSS-16-D-06.00.pdf2.IDSS-16-D-06.00.pdf3.IDSS-16-D-06.00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IDSS-16-D-06.00 specifikacijos
Dalies numeris IDSS-16-D-06.00 Gamintojas Samtec, Inc.
Serija * Kiti vardai IDSS-16-D-06.00-ND
SAM11396
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDSS-09-D-05.00-G
IDSS-09-D-05.00-G
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
Sandelyje: 14646 pcs
parsisiųsti: IDSS-09-D-05.00-G.pdf
RFQ
IDSS-14-D-22.00-R
IDSS-14-D-22.00-R
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: CABLE ASSEM 14POS
Sandelyje: 8235 pcs
parsisiųsti: IDSS-14-D-22.00-R.pdf
RFQ
IDSS-16-D-09.00
IDSS-16-D-09.00
apibūdinimas: CABLE ASSEM .1" 16POS F-F 9"