ICA-318-ZSGT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ICA-318-ZSGT
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Duomenų lapai: 1.ICA-318-ZSGT.pdf2.ICA-318-ZSGT.pdf3.ICA-318-ZSGT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ICA-318-ZSGT specifikacijos
Dalies numeris ICA-318-ZSGT Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39072 pcs Duomenų lapas 1.ICA-318-ZSGT.pdf2.ICA-318-ZSGT.pdf3.ICA-318-ZSGT.pdf
Įveskite DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Nutraukimo įrašo trukmė 0.125" (3.18mm)
Nutraukimas Solder Serija ICA
Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 18 (2 x 9) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Būsto medžiaga Polyester, Glass Filled funkcijos Open Frame
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekite su rezistencija 10 mOhm