FSI-135-10-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSI-135-10-S-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FSI-135-10-S-D specifikacijos
Dalies numeris FSI-135-10-S-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10549 pcs Duomenų lapas
Serija FSI Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 70 Montavimo tipas Surface Mount
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.394" (10.00mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 70 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold