FC1-22-02-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC1-22-02-T
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FC1-22-02-T specifikacijos
Dalies numeris FC1-22-02-T Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59860 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FC1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 22 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Poravimosi ciklas 25 Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Locking Feature -
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos -
Flat Flex tipo FFC funkcijos Solder Retention
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 22 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Top and Bottom Kabelio galo tipas -
Pavaros medžiaga - Pavaros spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FC1-22-L1-T-K
FC1-22-L1-T-K
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Sandelyje: 55806 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-22-01-T
FC1-22-01-T
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 61462 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-22-02-T-TR
FC1-22-02-T-TR
FC1-22-01-T-K
FC1-22-01-T-K
FC1-22-02-T-WT
FC1-22-02-T-WT
FC1-22-02-T-WT-TR
FC1-22-02-T-WT-TR