FC1-18-01-T-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC1-18-01-T-LC
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Pranešimas
FC1-18-01-T-LC specifikacijos
Dalies numeris FC1-18-01-T-LC Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52163 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FC1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Surface Mount
Poravimosi ciklas 25 Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Locking Feature -
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos 0.204" (5.18mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos Board Lock
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 18 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Vertical, 2 Sided Kabelio galo tipas -
Pavaros medžiaga - Pavaros spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FC1-18-01-T-LC-K-TR
FC1-18-01-T-LC-K-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR