FC1-15-L1-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC1-15-L1-T
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FC1-15-L1-T specifikacijos
Dalies numeris FC1-15-L1-T Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 1MM SINGLE ROW CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68399 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FC1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Surface Mount
Poravimosi ciklas 25 Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Locking Feature -
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos 0.204" (5.18mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 15 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Vertical, 2 Sided Kabelio galo tipas -
Susiję produktai
FC1-15-L1-T-K
FC1-15-L1-T-K
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Sandelyje: 48389 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-15-01-T-TR
FC1-15-01-T-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 65246 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-15-02-T-WT
FC1-15-02-T-WT
apibūdinimas: CONN FFC 15POS 1.00MM R/A
parsisiųsti: FC1-15-02-T-WT.pdf
FC1-15-L1-T-LC-TR
FC1-15-L1-T-LC-TR
FC1-15-02-T-WT-TR
FC1-15-02-T-WT-TR
FC1-15-L1-T-LC-K-TR
FC1-15-L1-T-LC-K-TR
FC1-15-L1-T-K-TR
FC1-15-L1-T-K-TR
FC1-15-02-T
FC1-15-02-T
FC1-15-L1-T-LC-K
FC1-15-L1-T-LC-K
FC1-15-L1-T-LC
FC1-15-L1-T-LC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus