FC1-10-01-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FC1-10-01-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC1-10-01-T
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 1MM SINGLE ROW CONN
Duomenų lapai: 1.FC1-10-01-T.pdf2.FC1-10-01-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
46 pcs
92 pcs
138 pcs
276 pcs
506 pcs
  • Pranešimas
FC1-10-01-T specifikacijos
Dalies numeris FC1-10-01-T Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 1MM SINGLE ROW CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86697 pcs Duomenų lapas 1.FC1-10-01-T.pdf2.FC1-10-01-T.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FC1 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai SAM9328
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 25 Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Locking Feature -
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos 0.204" (5.18mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos -
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 10 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Vertical, 2 Sided Kabelio galo tipas -
Pavaros medžiaga - Pavaros spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FC1-09-L2-T-WT
FC1-09-L2-T-WT
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Sandelyje: 76377 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-09-L1-T-TR
FC1-09-L1-T-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 79473 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FC1-10-01-T-LC-TR
FC1-10-01-T-LC-TR
parsisiųsti: FC1-10-01-T-LC-TR.pdf
FC1-09-L1-T-K
FC1-09-L1-T-K
FC1-10-01-T-K
FC1-10-01-T-K
FC1-10-01-T-LC
FC1-10-01-T-LC
parsisiųsti: FC1-10-01-T-LC.pdf
FC1-09-L2-T
FC1-09-L2-T
FC1-10-01-T-LC-K
FC1-10-01-T-LC-K
parsisiųsti: FC1-10-01-T-LC-K.pdf
FC1-09-L1-T-LC
FC1-09-L1-T-LC
FC1-10-01-T-LC-K-TR
FC1-10-01-T-LC-K-TR
parsisiųsti: FC1-10-01-T-LC-K-TR.pdf
FC1-09-L2-T-TR
FC1-09-L2-T-TR
FC1-10-01-T-K-TR
FC1-10-01-T-K-TR
parsisiųsti: FC1-10-01-T-K-TR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus