ESD-127-G-25
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESD-127-G-25
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas ELEVATED SOCKET STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ESD-127-G-25 specifikacijos
Dalies numeris ESD-127-G-25 Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 6352 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija ESD
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 54 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.500" (12.70mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 54 Position Elevated Socket Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.165" (4.19mm)