EHT-120-01-T-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-T-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EHT-120-01-T-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM EJECTOR HEADER
  • Pranešimas
EHT-120-01-T-D specifikacijos
Dalies numeris EHT-120-01-T-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM EJECTOR HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17994 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EHT Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.370" (9.40mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.114" (2.90mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.120" (3.05mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EHT-120-01-SM-D-SM-LC
EHT-120-01-SM-D-SM-LC
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: 2MM EJECTOR HEADER
Sandelyje: 6331 pcs
parsisiųsti:
RFQ
EHT-120-01-T-D-SM-P-TR
EHT-120-01-T-D-SM-P-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 16433 pcs
parsisiųsti:
RFQ
EHT-120-01-SM-D-SM-LC-P
EHT-120-01-SM-D-SM-LC-P
EHT-120-01-T-D-SM
EHT-120-01-T-D-SM