EHT-120-01-LM-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-LM-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EHT-120-01-LM-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM EJECTOR HEADER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
EHT-120-01-LM-D specifikacijos
Dalies numeris EHT-120-01-LM-D Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM EJECTOR HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10808 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EHT Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 40 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.370" (9.40mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.114" (2.90mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.120" (3.05mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -