CES-128-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
CES-128-01-T-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CES-128-01-T-S
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 28POS .100" SNGL TIN
Duomenų lapai: 1.CES-128-01-T-S.pdf2.CES-128-01-T-S.pdf3.CES-128-01-T-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CES-128-01-T-S specifikacijos
Dalies numeris CES-128-01-T-S Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 28POS .100" SNGL TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73028 pcs Duomenų lapas 1.CES-128-01-T-S.pdf2.CES-128-01-T-S.pdf3.CES-128-01-T-S.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija CES
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai SAM1087-28
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.200" (5.08mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.128" (3.25mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -