BTE-080-08-H-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-08-H-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BTE-080-08-H-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Duomenų lapai: 1.BTE-080-08-H-D.pdf2.BTE-080-08-H-D.pdf3.BTE-080-08-H-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BTE-080-08-H-D specifikacijos
Dalies numeris BTE-080-08-H-D Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 4096 pcs Duomenų lapas 1.BTE-080-08-H-D.pdf2.BTE-080-08-H-D.pdf3.BTE-080-08-H-D.pdf
Serija BTE Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tube Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 160 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 30mm
Aukštis virš valdybos 1.151" (29.24mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)