BTE-080-01-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-01-F-D-LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BTE-080-01-F-D-LC
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Duomenų lapai: 1.BTE-080-01-F-D-LC.pdf2.BTE-080-01-F-D-LC.pdf3.BTE-080-01-F-D-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BTE-080-01-F-D-LC specifikacijos
Dalies numeris BTE-080-01-F-D-LC Gamintojas Samtec, Inc.
Serija BTE Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tube Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 160 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 5.03mm
Aukštis virš valdybos 0.160" (4.06mm) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)