BDL-125-G-E
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BDL-125-G-E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BDL-125-G-E
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas INTERCONNECT STRIPS
Duomenų lapai: 1.BDL-125-G-E.pdf2.BDL-125-G-E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BDL-125-G-E specifikacijos
Dalies numeris BDL-125-G-E Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas INTERCONNECT STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10436 pcs Duomenų lapas 1.BDL-125-G-E.pdf2.BDL-125-G-E.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija BDL Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.300" (7.62mm) Kiti vardai BDL-125-G-E-ND
SAM10913
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.070" (1.78mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga - Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.125" (3.18mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.105" (2.67mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 50.0µin (1.27µm)