SI-B8V201560WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8V201560WW
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED MOD 3000K 2580LM 80CRI
Duomenų lapai: SI-B8V201560WW.pdf
  • Pranešimas
SI-B8V201560WW specifikacijos
Dalies numeris SI-B8V201560WW Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 5941 pcs Duomenų lapas SI-B8V201560WW.pdf
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 68V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 50°C Dydis / Matmenys 560.00mm L x 24.00mm W
Serija LT-H562A Pakuotė Box
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 126 lm/W
Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) - Objektyvo tipas Flat
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 2580 lm (Typ) funkcijos With Connector
Išsamus aprašymas LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-H562A White, Warm Linear Light Strip Dabartinis testas 300mA
Dabartinis - maks 360mA Konfigūracija Linear Light Strip