SI-B8U071280LD
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8U071280LD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8U071280LD
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED SLIM 3500K 1090LM FRONT WIRE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
224 pcs
  • Pranešimas
SI-B8U071280LD specifikacijos
Dalies numeris SI-B8U071280LD Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 16503 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 35.2V
Žiūrėjimo kampas 115° Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 50°C Dydis / Matmenys 280.00mm L x 24.00mm W
Serija LT-S282N Pakuotė Tray
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 155 lm/W Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) -
Objektyvo tipas Flat "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 5.80mm Flux @ Current / Temperature - Test 1090 lm (Typ)
Dabartinis testas 200mA Dabartinis - maks 360mA