SI-B8T071280LD
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8T071280LD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8T071280LD
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED SLIM 4000K 1120LM FRONT WIRE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
224 pcs
448 pcs
672 pcs
  • Pranešimas
SI-B8T071280LD specifikacijos
Dalies numeris SI-B8T071280LD Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 21091 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 35.2V
Žiūrėjimo kampas 115° Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 50°C Dydis / Matmenys 280.00mm L x 24.00mm W
Serija LT-S282N Pakuotė Tray
Kiti vardai 1510-1373
SI-B8T071280LD-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 159 lm/W
Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) - Objektyvo tipas Flat
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1120 lm (Typ) funkcijos With Connector
Išsamus aprašymas LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-S282N White, Neutral Linear Light Strip Dabartinis testas 200mA
Dabartinis - maks 360mA Konfigūracija Linear Light Strip