SI-B8R082280WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R082280WW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8R082280WW
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED MOD LTE284A COOL WHITE STRIP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SI-B8R082280WW specifikacijos
Dalies numeris SI-B8R082280WW Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 12.1V
Žiūrėjimo kampas 115° Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 45°C Dydis / Matmenys 280.00mm L x 40.00mm W
Serija LT-E284A Pakuotė Tray
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 129 lm/W
Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) - Objektyvo tipas Flat
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 5.60mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1090 lm (Typ) funkcijos With Connector
Išsamus aprašymas LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-E284A White, Cool Linear Light Strip Dabartinis testas 700mA
Dabartinis - maks 750mA Konfigūracija Linear Light Strip