SI-B8P112250WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8P112250WW
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED MOD FINGERSQ30B COOLWHT RECT
Duomenų lapai: SI-B8P112250WW.pdf
  • Pranešimas
SI-B8P112250WW specifikacijos
Dalies numeris SI-B8P112250WW Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 4758 pcs Duomenų lapas SI-B8P112250WW.pdf
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 15.3V
Žiūrėjimo kampas 115° Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 35°C Dydis / Matmenys 259.00mm L x 250.00mm W
Serija Finger-SQ30B Pakuotė Tray
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 134 lm/W
Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) - Objektyvo tipas Flat
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1440 lm (Typ) funkcijos With Connector
Išsamus aprašymas LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Cool Rectangle Dabartinis testas 700mA
Dabartinis - maks 900mA Konfigūracija Rectangle