SI-B8P09A280WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8P09A280WW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SI-B8P09A280WW
Gamintojas / Gamintojas: Samsung Semiconductor
Prekės aprašymas LED MODULE LT-R286A 6500K RECT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
SI-B8P09A280WW specifikacijos
Dalies numeris SI-B8P09A280WW Gamintojas Samsung Semiconductor
Galimas kiekis 21328 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 32.3V
Žiūrėjimo kampas 115° Įveskite LED Module
Temperatūra - bandymas 50°C Dydis / Matmenys 280.00mm L x 55.00mm W
Serija LT-R286A Pakuotė Tray
Kiti vardai 1510-1633 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 160 lm/W
Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) - Objektyvo tipas Flat
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 5.8mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1501 lm (1350 lm ~ 1650 lm) funkcijos With Connector
Išsamus aprašymas LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-R286A White, Cool Rectangle Dabartinis testas 290mA
Dabartinis - maks 540mA Konfigūracija Rectangle