STTH1R02A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH1R02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STTH1R02A
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 1.5A SMA
Duomenų lapai: STTH1R02A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
STTH1R02A specifikacijos
Dalies numeris STTH1R02A Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 1.5A SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 381793 pcs Duomenų lapas STTH1R02A.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 30ns
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai 497-5254-6 Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 1.5A Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A