STPS5H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5H100AF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS5H100AF
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A SOD128
Duomenų lapai: STPS5H100AF.pdf
  • Pranešimas
STPS5H100AF specifikacijos
Dalies numeris STPS5H100AF Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A SOD128 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 325622 pcs Duomenų lapas STPS5H100AF.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 760mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD128Flat Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-128 Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 5A Surface Mount SOD128Flat
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3.5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A