STPS20L25CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS20L25CG
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263
Duomenų lapai: STPS20L25CG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
STPS20L25CG specifikacijos
Dalies numeris STPS20L25CG Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59313 pcs Duomenų lapas STPS20L25CG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 460mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 25V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 800µA @ 25V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A