STPS16150CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16150CR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS16150CR
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V I2PAK
Duomenų lapai: STPS16150CR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
STPS16150CR specifikacijos
Dalies numeris STPS16150CR Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V I2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78970 pcs Duomenų lapas STPS16150CR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas I2PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 8A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 8A